Harmonogram punktów konsultacyjnych prowadzonych przez pracowników poradni

Ustalanie terminów telefoniczne – 41 311-50-20 (poradnia) z osobą odpowiedzialną za dany punkt

 

PUNKTY KONSULTACYJNE 2017/18  

Punkt konsultacyjny Data Osoba odpowiedzialna

PK Łagów

(psychologiczno-pedagogiczny)

 

26.10.2017

09.11.2017

07.12.2017

 

mgr Renata Kuropatwa - pedagog

mgr Iwona Skórska - psycholog

PK Wola Jachowa

(psychologiczny)

20.10.2017

10.11.2017 

mgr Paulina Studniarska - psycholog

PK Wola Jachowa

(logopedyczny)

31.10.17

28.11.17

12.12.17

09.01.18

23.01.18

06.02.18

06.03.18

20.03.18

10.04.18

24.04.18

15.05.18

29.05.18

12.06.18

mgr Katarzyna Przygodzka - logopeda

PK Mąchocice Kapitulne

(logopedyczny)

24.10.17

07.11.17

21.11.17

05.12.17

19.12.17

16.01.18

30.01.18

27.02.18

13.03.18

27.03.18

17.04.18

08.05.18

22.05.18

05.06.18

 

mgr Katarzyna Przygodzka - logopeda

PK Cedzyna

(pedagogiczny)

 

10.10.2017

14.11.2017

12.12.2017

09.01.2017

 

mgr Kazimiera Sikora - pedagog

PUNKTY KONSULTACYJNE 2016/17  
Punkt konsultacyjny Data Osoba odpowiedzialna

PK Łagów

(psychologiczno-pedagogiczny)

13.10.16

10.11.16

15.12.16

05.01.17

16.02.17

02.03.17

 

mgr Renata Kuropatwa - pedagog

mgr Iwona Skórska - psycholog

PK Wola Jachowa

(psychologiczny)

18.10.16

15.11.16

13.12.16

 

dr Karolina Piłat - psycholog

PK Wola Jachowa

(logopedyczny)

25.10.16

22.11.16

06.12.16

20.12.16

10.01.17

24.01.17

21.02.17

mgr Katarzyna Przygodzka - logopeda

PK Mąchocice Kapitulne

(logopedyczny)

18.10.16

15.11.16

29.11.16

13.12.16

03.01.17

17.01.17

14.02.17

 

mgr Katarzyna Przygodzka - logopeda

PK Cedzyna

(pedagogiczny)

11.10.16

15.11.16

13.12.16

10.01.17

 

mgr Kazimiera Sikora - pedagog

PK Nowa Słupia

(logopedyczny)

13.10.16

27.10.16

03.11.16

01.12.16

15.12.16

12.01.17

26.01.17

16.02.17

23.02.17

09.03.17

 

mgr Agnieszka Spadło - logopeda

PK Nowa Słupia

(psychologiczny)

30.09.16

28.10.16

09.11.16

16.12.16

13.01.17

17.02.17

 

mgr Paulina Studniarska - psycholog

 

PUNKTY KONSULTACYJNE 2015/16

 

SP CEDZYNA

Punkt Pedagogiczny dla gminy Górno prowadzi

Kazimiera Sikora

Terminy w 2015r:

07.10, 10.11, 08.12

Terminy w 2016r:

12.01, 09.02, 08.03, 12.04, 10.05

 

SP ŁAGÓW

Punkt Psychologiczno-Pedagogiczny dla gminy Łagów prowadzą

Iwona Skórska, Renata Kuropatwa

Terminy w 2015r:

28.09, 08.10, 19.11, 10.12

Terminy w 2016r:

14.01, 11.02, 10.03, 14.04, 19.05, 09.06

 

 

SP MAKOSZYN

Punkt Psychologiczny dla gminy Bieliny prowadzi

Karolina Piłat

Terminy w 2015r:

07.10, 17.11, 15.12

Terminy w 2016r:

12.01, 09.02, 08.03, 05.04

 

 

SP MĄCHOCICE KAPITULNE

Punkt Logopedyczny dla gminy Masłów prowadzi

Katarzyna Przygodzka

Terminy w 2015r:

13.10, 27.10, 10.11, 24.11, 08.12

Terminy w 2016r:

05.01, 02.02, 16.02, 01.03, 15.03, 12.04, 10.05, 24.05, 07.06

 

SP WOLA JACHOWA

Punkt Logopedyczny dla gminy Górno prowadzi

Katarzyna Przygodzka

Terminy w 2015r:

06.10, 20.10, 03.11, 17.11, 01.12, 15.12

Terminy w 2016r:

12.01, 09.02, 23.02, 08.03, 22.03, 26.04, 17.05, 31.05

 

Punkt Psychologiczny dla gminy Górno prowadzi

Karolina Piłat

Terminy w 2016r:

12.04, 10.05, 07.06

 

SP NOWA SŁUPIA

Punkt Logopedyczny dla gminy Nowa Słupia prowadzi

Agnieszka Spadło

Terminy w 2015r:

24.09, 08.10, 22.10, 12.11, 26.11, 10.12

Terminy w 2016r:

04.02, 18.02, 03.03, 17.03, 07.04, 21.04, 12.05, 02.06

 

Punkt Psychologiczny dla gminy Nowa Słupia prowadzi

Paulina Studniarska

Terminy w 2015r:

07.10, 09.11, 14.12

Terminy w 2016r:

11.01, 15.02, 14.03, 11.04, 09.05

 

 

SP ZAGNAŃSK

Punkt Logopedyczny dla gminy Zagnańsk prowadzi

Agnieszka Spadło

Terminy w 2015r:

01.10, 15.10, 29.10, 19.11, 03.12

Terminy w 2016r:

07.01, 11. 02, 25.02, 10.03, 31.03, 14.04, 28.04, 19.05

 

Punkt Pedagogiczny dla gminy Zagnańsk prowadzi

Jarosław Sołkiewicz

Terminy w 2015r:

07.10, 04.11, 02.12

Terminy w 2016r:

13.01, 03.02, 02.03, 06.04, 04.05, 01.06

 


 

 

 
ROK SZKOLNY 2014/2015
 
NOWE TERMINY PUNKTÓW KONSULTACYJNYCH

Rodzaj punktu Szkoła Dla gminy Osoba/y odpowiedzialna/e Terminy
Psychologiczny Mąchocice Kapitulne Masłów dr Karolina Chłopek 3 marca, 31 marca, 21 kwietnia, 19 maja, 16 czerwca
Zagnańsk Zagnańsk mgr Paulina Studniarska 10 marca, 13 kwietnia, 4 maja, 8 czerwca
Pedagogiczno-psychologiczny Łagów Łagów mgr Renata Kuropatwa
mgr Paulina Studniarska
22 stycznia, 5 lutego, 12 marca, 9 kwietnia, 7 maja, 4 czerwca
Pedagogiczny Zagnańsk Technikum Leśne - mgr Jarosław Sołkiewicz 11 marca, 15 kwietnia, 13 maja, 10 czerwca
Leszczyny Górno mgr Kazimiera Sikora 3 lutego, 3 marca, 14 kwietnia, 5 maja, 2 czerwca
Logopedyczny Zagnańsk Zagnańsk mgr Agnieszka Spadło 12 lutego, 12 marca, 26 marca, 16 kwietnia, 30 kwietnia, 21 maja
Nowa Słupia Nowa Słupia mgr Agnieszka Spadło 5 lutego, 5 marca, 19 marca, 9 kwietnia, 23 kwietnia, 14 maja, 28 maja
Łagów Łagów mgr Katarzyna Przygodzka 3 lutego, 3 marca, 17 marca, 31 marca, 21 kwietnia, 5 maja, 19 maja, 2 czerwca, 16 czerwca
Mąchocice Kapitulne Masłów mgr Katarzyna Przygodzka 10 lutego, 10 marca, 24 marca, 14 kwietnia, 28 kwietnia, 12 maja, 26 maja, 9 czerwca